Hakkımda merak ettikleriniz :)

3B yi çok severim. Balık, Bisiklet, Bilgisayar :)

Kısaca Ben :)

2002-2004 yılları arasında üniversitede öğrendiğim bir kaç programlama dili ve tasarım araçları ile bir şeyler yapmaya başladım. Fakat gelişen teknoloji ve yazılım dilinin artması ile tamamen profesyonelliğe 2006 yılında adım atmış olduk. 2006 – 2017 tam 11 yıldır aktif olarak sürdürmekteyim Asıl olarak 1998 yılında Antalya Endüstri Meslek Lisesi, Bilgisayar Donanım bölümüne başlamam ile oldu. 2002-2004 yılları arasında Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ve şimdi ise Açık Öğretim İşletme Fakültesi okuyorum.

Neler Yapıyorum ?

Şu ana kadar çok sayıda Web Design ve IT danışmanlığı yaptığım firmalar oldu halen daha olmaya devam etmekte. Kısaca bahsetmek gerekirse mesleğim ile ilgili Web Design & Digital Marketing, Blogger Yönetimi, Google Adsense, Google Adwords, Youtube Kanal Yönetimi vs. ve son olarak da SEO çalışmaları üzerine yoğunlaştığım doğrudur…

Graphic Design

Grafik dizayn olarak genelde logo tasarımı, kart vizit ve broşür tarzı tasarımlarımda olmakta fakat ağırlıklı olarak web tasarım ve kodlama olarak devam etmekteyim.